Ford запустить виробництво нової моделі комерційного електромобіля > Gercek Tesisat

Ford запустить виробництво нової моделі комерційного електромобіля

Деякі автовиробники готові зректися випуску або хоча б розробки нових моделей з ДВЗ вже зараз, але гігант масштабів Ford Motor не готовий це зробити в найближчому майбутньому, якщо говорити про перспективи домашнього ринку США. Навпаки, Ford вкладе близько $1,4 млрд в організацію виробництва нових моделей з ДВЗ, хоча сума буде виділена і на запуск нового комерційного транспортного засобу на електротязі.

Якщо точніше, інвестиції у розмірі $1,6 млрд дозволять компанії на своєму підприємстві в Огайо створити 1800 нових робочих місць та до 2025 року налагодити виробництво «цілком нового» електричного комерційного транспортного засобу. Його характеристики і ціна поки не згадуються, але Ford охоче говорить про інвестиції в розширення виробництва класичних фургонів Transit та їхньої електричної версії E-Transit (на фото вище) на підприємстві в Міссурі. На відповідні цілі буде виділено $95 млн, з’явиться 1100 нових робочих місць.

Підрозділ Ford Blue, який відповідає за випуск моделей з ДВЗ, налагодить у США збирання нової версії купе Mustang для глобального ринку (не плутати з електромобілем Mustang Mach-E), а також американської версії пікапа Ranger для реалізації на території країни. Будуть збільшені обсяги виробництва електричних пікапів F-150 Lightning, до середини наступного року компанія розраховує вийти на випуск 150 тисяч машин на рік. Наприкінці травня клієнти почали отримувати перші пікапи цієї моделі, але дилерам вдалося реалізувати не більше 201 екземпляра, оскільки попит значно перевищує можливості виробництва. До 2026 року Ford розраховує збільшити річні обсяги виробництва електромобілів до 2 млн. штук на рік.

Загалом у розвиток виробництва машин на території штатів Мічіган, Міссурі та Огайо компанія витратить $3,7 млрд, з них $2,3 млрд буде направлено на організацію виробництва електромобілів. Загалом на напрямку електромобілів Ford у поточному календарному році має намір витратити $5 млрд, а загальна сума інвестицій до 2026 року включно досягне $50 млрд. Виділені трьом штатам кошти дозволять створити 6200 робочих місць, додатково збільшивши штат компанії на території США з нинішніх 56 тисяч осіб. Окремий $1 млрд буде витрачено за п’ять років на покращення умов праці на підприємствах компанії у США. Частина цих коштів піде на організацію пунктів заряджання електромобілів на службових парковках.

admin

Наверх