Ford запатентувала систему автоматичної конфіскації безпілотного автомобіля > Gercek Tesisat

Ford запатентувала систему автоматичної конфіскації безпілотного автомобіля

Ford отримала патент під назвою «Системи та методи вилучення транспортного засобу». Документ визначає технологію блокування або автоматичного переміщення транспортного засобу у разі прострочення кількох платежів за автокредитом.

Система може бути встановлена ??на будь-якому з майбутніх автомобілів компанії, який оснащений доступом до Інтернету.

Перед тим, як система ініціює вилучення автомобіля, власник отримає кілька попереджень. У разі їх ігнорування банк може розпочати поетапне відключення функціональності від круїз-контролю до кондиціонера. Заявлено і можливість відтворення неприємного звуку в салоні. Крім того, технологія дозволяє блокувати дверні механізми, не дозволяючи власнику сісти у машину.

Якщо машина укомплектована системою напівавтономного водіння, то банк має можливість «переміщати транспортний засіб у точку, яка краще підходить для відбуксирування евакуатором у приміщення відділу з вилучення майна». Наприклад, під’їзну дорогу до гаража власника. За наявності функцій повністю безпілотного керування авто може само доїхати до місця, зазначеного кредитною організацією.

Передбачена також оцінка ринкової вартості автомобіля на основі пробігу, стану та пов’язаних з вилученням витрат. Якщо конфіскація обійдеться банку дорожче, ніж потенційна вигода від реалізації автомобіля, його можна перемістити до пункту прийому на утилізацію.

Як і у випадку з іншими патентами, немає гарантій того, що Ford справді розробляє таку систему. Можливо компанія просто захищає власну ідею.

admin

Наверх