Ford вивів на тести невідомий електричний кросовер > Gercek Tesisat

Ford вивів на тести невідомий електричний кросовер

На дорожніх тестах фотошпигуни помітили закамуфльований кросовер американської марки Ford. Що це за модель, поки що невідомо.

За даними інсайдерів, це прототип моделі, побудованої на платформі MEB у рамках співпраці з Volkswagen. Технічно вона буде спорідненою з VW ID.4, Audi Q4 e-tron і Skoda Enyaq iV, але отримає свій власний екстер’єр та інтер’єр. Судячи з знімків, у електрокросовера незграбний кузов, похила лінія даху з великим спойлером на кінці і великого діаметру легкосплавні колісні диски.

У передній частині можна відзначити наявність повністю закритої решітки радіатора, бампера зі спортивним повітрозабірником і С-подібними «жабрами», тонких світлодіодних фар. Корма електромобіля виглядає агресивніше. Тут видно великі ліхтарі, кутасті задні двері і фальшдифузор.

Очікується, що майбутня новинка буде п’ятимісною. Технічні характеристики моделі поки не розкриті. Імовірно, вона отримає двомоторну силову установку з віддачею до 300 к.с. та запас ходу 500 км. Презентують її у березні поточного року, а виробництво розпочнуть у середині 2023-го.

admin

Наверх