Ferrari відкликає сім різних моделей через дефект аірбегів > Gercek Tesisat

Ferrari відкликає сім різних моделей через дефект аірбегів

Ferrari відкликає щонайменше сім різних моделей через дефект аірбегів. Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) оголосило, що позапланово відвідати сервіс доведеться власникам Ferrari California, 458 Italia/Spider/Speciale/Speciale A, 488 GTB/Spider, California T, FF, GTC4 Lusso, F12 Berlinetta/tdf і F60 America. У всіх машин несправні пасажирські подушки безпеки. Дилери готові замінити їх безкоштовно.

Ferrari – черговий автовиробник, який змушений власним коштом міняти подушки безпеки Takata. Загалом кампанія торкнулася 69 мільйонів машин з усього світу. Скільки італійських суперкарів потрапляють під відгук невідомо, але судячи з значного списку на сайті Ferrari, йдеться про сотні, якщо не про тисячі автомобілів.

Безпосередньо не сказано, але схоже відгук торкнувся всієї родини Ferrari California і California T, у тому числі спецверсію F60 America; все сімейство 458, у тому числі спайдери та «трекові» моделі Speciale; повний перелік F12 Berlinetta, у тому числі лімітовану F12 tdf; купе та спайдери 488; шутинг-брейки FF та GTC4 Lusso.

Цього ж тижня Ferrari була змушена відкликати понад 23,5 тисяч суперкарів через іншу проблему – у цілої лінійки моделей виявили проблему з гальмами. Під відгук потрапили і зовсім нові Ferrari Roma 2022 випуску, і 17-річні спайдери F430.

admin

Наверх