Felten Motors створив набір для перетворення класичного Porsche 911 на електромобіль > Gercek Tesisat

Felten Motors створив набір для перетворення класичного Porsche 911 на електромобіль

Індустрія рестомодів набирає обертів і одним із популярних варіантів доопрацювання класичних автомобілів на сучасний лад стала конвертація моделей із традиційними двигунами внутрішнього згоряння в електромобілі. З’явилося чимало компаній, які спеціалізуються на переведенні на електротягу конкретних моделей автомобілів, а співробітники Felten Motors анонсували програму електрифікації одразу кількох знакових машин минулого.

В даний час компанія вже має рішення для оригінального Mini, класичних Land Rover і Porsche 911, а в процесі розробки – «апгрейди» для Jeep Wrangler, Land Rover Defender і Ford Bronco класичних поколінь. Особливістю таких доопрацювань є їхня повна оборотність і можливість повернення базових автомобілів у їхній оригінальний стан.

Компанія, що виникла в результаті злиття Zero EV та Jaunt Motors, перед початком робіт проводить 3D-сканування базової моделі, щоб визначитися з оптимальним компонуванням елементів електричної силової установки.

При цьому фахівці намагаються розмістити всі компоненти так, щоб не порушити оригінальну вагу, а перед запуском доопрцювання у виробництво він проходить ретельні тести на автомобілі. Набір елементів FL10-55e містить блок акумуляторів ємністю 55 кіловат-годину, електромотор, а також необхідні для встановлення деталі.

За бажанням клієнта електромобіль можуть оснастити системою рекуперації енергії, помічником утримання на схилі та іншими електронними помічниками водія. Felten Motors, крім доопрцювань, адаптованих під конкретні моделі, збирається в найближчому майбутньому представити універсальний набір. Очікується, що такий комплект дозволить перетворювати на електрокар будь-який автомобіль.

admin

Наверх