Електромобіль Cadillac Escalade IQ засвітився під час випробувань > Gercek Tesisat

Електромобіль Cadillac Escalade IQ засвітився під час випробувань

Cadillac готується до офіційної презентації електричного Escalade IQ. Зазначається, що новинка дебютує в середу, 9 серпня. Незадовго до світової прем’єри фотографам вдалось помітити електричний позашляховик під час випробувань.

Цікаво, що автовиробник до останнього намагається витримати інтригу, щоб зберегти зовнішність моделі у секреті, та ховає деталі дизайну моделі під камуфляжним покриттям, що покриває весь кузов.

Escalade IQ виглядає таким же великим, як і його «родич» з ДВЗ. На нових шпигунських фотографіях можна побачити лише кабіну, на якій автовиробник ховає панель приладів під простирадлом. Судячи з фото, електромобіль отримає панель приладів, дуже схожу на новий Celestiq.

Цікаво, що деталі силового агрегату Escalade IQ досі залишаються таємницею. Однак ми очікуємо, що модель створена на платформі General Motors Ultium EV. Гнучка архітектура Ultium лежить в основі GMC Hummer EV і Cadillac Celestiq. Платформа також використовуватиметься в інших моделях GM, таких як Chevrolet Silverado EV, Bolt наступного покоління та Equinox EV.

Електричний Cadillac буде випускатися на заводі General Motors Factory Zero Detroit-Hamtramck Assembly Center поруч з GMC Hummer EV. На заводі також збиратимуть електромобілі Chevrolet Silverado та GMC Sierra Denali.

admin

Наверх