Електромобіль BMW i5 отримав ефектний набір M Performance > Gercek Tesisat

Електромобіль BMW i5 отримав ефектний набір M Performance

Електричний седан BMW i5 та його «родич» з ДВЗ отримали широкий пакет аксесуарів від підрозділу M Performance, які надають машині спортивного стилю та індивідуальності.

Відомо, що усі нові елементи обвісу виконані з пластику, армованого вуглецевим волокном (CFRP), який покритий багатошаровим прозорим лаком. За словами автовиробника, останній надає йому «особливого блиску». Спереду електромобіль зі спеціальним пакетом отримав бампер, що складається з чотирьох частин.

Його доповнює задній спойлер M Performance Carbon Pro на кришці багажника, а також задній дифузор. Збоку розпізнати електромобіль зі спецпакетом можна по накладкам на пороги з логотипом M Performance. Окрім того, власники можуть докупики корпуси бічних дзеркал та кришку антени на даху, які також виконані з карбону.

Звичайно, BMW також показала кілька нових варіантів колісних дисків розмірністю від 19 до 21 дюйма. Повідомляється, що найдорожчий варіант – 21-дюймові диски M Performance Cross-Spoke доступні у двох кольорах – Jet Black та Frozen Midnight Grey.

Пакет M Performance додає ряд акцентів і у салоні електричного седана. Пасажирів зустрічають накладки на пороги з карбону, а також нові велюрові килимки з окантовкою зі штучної шкіри. Серед інших аксесуарів – футляр для ключів M Performance із високоякісної шкіри Nappa та алькантари. Традиційно в технічну складову пакет обладнання M Performance ніяких оновлень не привніс.

admin

Наверх