Електрокросовер Porsche Cayenne вперше помітили на дорогах > Gercek Tesisat

Електрокросовер Porsche Cayenne вперше помітили на дорогах

Видання Carscoops опублікувало перші фотографії Porsche Cayenne EV 2026 року. Поки це тільки мул і є велика ймовірність, що серійна версія виглядатиме інакше. Але ці фото підтверджують, що розробки електричного Cayenne ведуться і вже на стадії дорожніх тестів.

Як стало відомо під час торішнього заходу Capital Markets Day, електричний Cayenne побудований на архітектурі PPE. На цій платформі базується Macan EV, кузов якого використовується для випробувань вузлів майбутнього Cayenne EV.

При цьому у прототипа ширші колісні арки, унікальний передній бампер із центральним блоком датчиків та масивні передні повітрозабірники. Також фотошпигуни зазначили, що у мула колеса більші та ширші, ніж у серійного Macan EV.

Інтер’єр залишився недоторканим: цифрова панель приладів та широкоекранна інформаційно-розважальна система. Але за три роки все може змінитись.

Передбачає, що частина технічних рішень Cayenne EV успадкує молодшого Macan EV. Наприклад, літій-іонний акумуляторний блок ємністю близько 100 кВт.год та систему повного приводу з двома електродвигунами сукупною потужністю 612 к.с. та 1000 Нм. Також можна очікувати 800-вольтову технологію та відносно швидку перезарядку.

admin

Наверх