Електричний кросовер Fisker Ocean вийшов на три нові європейські ринки > Gercek Tesisat

Електричний кросовер Fisker Ocean вийшов на три нові європейські ринки

Fisker почала приймати замовлення на електромобіль Ocean у Бельгії, Швейцарії та Нідерландах. Таким чином електрокросовер компанії став доступним на 12 ринках, включаючи США, Канаду, Німеччину, Австрію, Францію, Велику Британію, Швецію, Норвегію та Данію.

Як повідомив раніше голова та засновник компанії Хенрік Фіскер, постачання у всі ці країни вже почалися. Зокрема, перший замовник із Данії отримав свій «Ocean» на початку травня цього року. Зі слів Фіскера, компанія планує продавати свої автомобілі по всьому світу, але створення сильної присутності в Європі – один із основних пріоритетів.

У 2023 році планувалося випустити понад 42 000 автомобілів, але пізніше прогноз було знижено до 20 000 – 23 000 одиниць. Це вже другий перегляд планів з початку року. Вперше це сталося ще у травні, одразу після старту поставок. На той момент ціль встановили на рівні 32 000 – 36 000 од. Причина нового коригування – проблеми з постачальниками у контрактного виробника моделі австрійської компанії Magna Steyr. За деякими даними, їй потрібен час для збільшення своїх потужностей.

У Великій Британії Fisker Ocean у версії Sport коштує від $45 620 доларів, Ultra – від $68 820, Extreme – від $79 990. Базову версію Fisker Ocean One на британському ринку можна придбати щонайменше за $77 210.

admin

Наверх