Електричний KIA Ray EV розкупили на півтора року вперед > Gercek Tesisat

Електричний KIA Ray EV розкупили на півтора року вперед

Попит на електромобіль KIA Ray EV виявився вищим, ніж очікувалося. За оригінальним компактним мінівеном вишикувалася черга на півтора року. Про це повідомляє сайт Electrek.

Новий KIA Ray EV надійшов у продаж на батьківщині, у Південній Кореї, з 24 серпня та вже зібрав 6000 замовлень. За перший рік планують випустити лише 4000 KIA Ray в електричному виконанні. Згодом обсяги виробництва зростуть, адже має розпочатися експорт моделі в інші країни.

Слід зазначити, що компактний мінівен Ray EV – найдешевший електромобіль KIA. Його ціна стартує з 20 400 доларів за вантажну версію та 20 700 доларів – за пасажирську.

Електромобіль KIA Ray EV – компактне міське авто завдовжки лише 3,6 метра. У нього оригінальні асиметричні задні двері: ліворуч двері звичайні, а праворуч – зсувні.

Новий KIA Ray EV 2024 модельного року пройшов модернізацію й отримав сучаснішу силову установку. Він оснащений 87-сильним мотором і батареєю ємністю 35,2 кВт.год. Заявлений запас ходу становить 205 км, а зарядка батареї на 80% від швидкої станції займає 40 хвилин.

admin

Наверх