Електричний Humvee з двигуном від Tesla надійшов у продаж > Gercek Tesisat

Електричний Humvee з двигуном від Tesla надійшов у продаж

Канадська компанія NAEV пропонує любителям позашляховиків армійські пікапи Humvee, перероблені в електромобілі за допомогою силових агрегатів Tesla – така машина обійдеться щонайменше $100 000.

Як пояснює Electrek, канадська компанія з невигадливою назвою North American Electric Vehicle працює на замовлення, тому бажаючим отримати електрифікований пікап Humvee доведеться кілька місяців чекати, доки буде знайдено «донор» і відповідним чином модифіковано. Зі сторони силової установки «донором» виступає двомоторна Tesla Model S, що забезпечує армійський позашляховик потужністю 600 к.с. Штатний зарядний пристрій дозволяє заряджатись від побутової мережі до 19,2 кВт за наявності відповідних технічних умов.

Важка рамна машина зі штатною тяговою батареєю здатна долати не більше 240 км без підзарядки, але за доплату $20 000 виробник готовий збільшити цей показник до 480 км, оскільки місця під кузовом достатньо для розміщення додаткових акумуляторів.

Повний привід зберігається, а інтер’єр модернізується за рахунок встановлення планшетів Apple iPad на центральну консоль і «цивільної» акустики, яка військовій машині просто ні до чого. Канадський виробник у базовому варіанті перешиває салон чорним вінілом, за доплату $6000 він може бути замінений на натуральну шкіру.

admin

Наверх