Електричні автомобілі Alfa Romeo видаватимуть близько 1000 к.с. > Gercek Tesisat

Електричні автомобілі Alfa Romeo видаватимуть близько 1000 к.с.

Перший електричний Alfa Romeo вийде на ринок у першій половині 2024 року. Це буде суббкомпактний кросовер, який розташується нижче компактного Alfa Romeo Tonale, який випускається з 2022 року. На ринку електромобілі італійської марки з’явиться під брендом Quadrifoglio («чотирилиста конюшина»), який використовувався для високопродуктивних моделей, аналогічних BMW M, Mercedes-AMG та Audi RS.

Подробиць про розміри та формат першого електромобіля Quadrifoglio наразі немає. Зі слів генерального директора Alfa Romeo Жан-Філіппа Імпарато, електричні моделі із «чотирьохлисником» видаватимуть від 900 до 1000 к.с. Це приблизно вдвічі більше потужності 2,9-літрового Twin-Turbo V6, яким комплектуються флагманський седан Giulia та кросовер Stelvio.

Також голова Alfa Romeo сказав, що майбутні моделі Quadrifoglio отримають акумуляторні технології наступного покоління із підвищеною ефективністю. Це дозволить застосувати легші батареї. Крім того, майбутнім електромобілям обіцяно бездротове заряджання та вдосконалення акумуляторів кожні три роки.

Як пояснив Імпарато, першорядним для 113-річного виробника буде досвід керування автомобілем, а не розгін до 100 км/год або часом кола у Нюрбургрингу. Заманювати клієнтів планують за допомогою тест-драйвів. Імовірно, в компанії вважають, що сівши за кермо електричного Alfa Romeo, відмовити собі в задоволенні володіти таким автомобілем зможуть не всі.

Також компанія розробляє дисплеї діагоналлю «понад 13 дюймів», але закривати всю передню панель екранами не планує. Функції цифрової панелі буде покладено на інформаційно-розважальну систему наступного покоління.

Як раніше розповів головний дизайнер Alfa Romeo Алехандро Месонеро-Романос, дизайн майбутнього електрокросовера розроблять у стилістиці моделей 1960-х років, таких як Giulia SZ та TZ. Зокрема, планують відродити культовий Coda Tronca (короткий хвіст). При цьому кузов буде більш гладким та аеродинамічно ефективним.

Тим часом Alfa Romeo готує нову «паливну» високопродуктивну модель. Безіменний суперкар позиціонується вище Giulia та Stelvio зі специфікацією Quadrifoglio. Дебют новинки очікується пізніше цього року.

admin

Наверх