Dongfeng розкрив характеристики нового кросовера розміром із Toyota RAV4 > Gercek Tesisat

Dongfeng розкрив характеристики нового кросовера розміром із Toyota RAV4

Нещодавно китайська компанія офіційно анонсувала вихід нового кросовера, який поповнить модельний ряд бренду.

Цією новинкою стає модель під назвою Aeolus Haoji. Її зовнішність, а також деякі характеристики вже розсекречені. Незабаром Aeolus Haoji від Dongfeng офіційно стане на конвеєр підприємства бренду. Довжина автомобіля становить 4720 мм, а ширини та висота – 1910 та 1702 мм.

Основою Aeolus Haoji стане платформа DSMA, розроблена на базі CMP концерну Stellantis. Кросовер Aeolus Haoji стане першим авто марки, створеним на новій платформі. Система приводу буде тільки на передню вісь, а модель отримає незалежну задню підвіску.

Лінійка двигунів буде представлена турбованим 1,5-літровим ДВЗ. Його потужність складе 204 к.с., а показник моменту, – 305 Нм. У парі з двигуном працюватиме семишвидкісний робот. Такий же силовий агрегат запропонують у складі гібридної установки, але його потужність знижена до 177 к.с. та 240 Нм.

Сумарна віддача гібриду складе 245 к.с. та 540 Нм. Загальний запас ходу не розкривається, але відомо, що на одній електротязі машина проїде до 40 км.

Максимальна швидкість становитиме 170 км/год. Dongfeng Aeolus Haoji надійде у продажу до кінця літа, тоді ж озвучать і ціни.

admin

Наверх