Dodge випустить лімітований Charger Super Bee з шинами для дрег-рейсингу > Gercek Tesisat

Dodge випустить лімітований Charger Super Bee з шинами для дрег-рейсингу

Компанія Dodge розкрила подробиці про другу з семи «прощальних» спецверсій Challenger та Charger. Це Charger Super Bee, який отримав назву на честь моделі, що випускалася наприкінці 60-х років минулого століття. Новинку випустять обмеженою серією з 1000 екземплярів – для них заявлені яскраві кольори кузова (фіолетовий та синій), розширені колісні арки та шини для дрег-рейсингу.

Седан Dodge Charger у його нинішньому вигляді є на ринку з 2010 року, а купе Dodge Challenger – з 2008 року. Вже наступного року концерн Stellantis, до якого входить американська марка, розпочне масштабну реформу Dodge, а поки компанія має час попрощатися з актуальним модельним рядом.

Dodge Charger Super Bee, присвячений однойменній моделі 1968-1971 років, отримав капот SRT з повітрозабірником та вентиляційними прорізами, чорні вихлопні патрубки SRT та адаптивну підвіску з налаштуваннями для дрега. Половина екземплярів лімітованої чотиридверки матимуть стандартний кузов, інша отримає обвіс з розширеними колісними арками.

Також Charger Super Bee стандартно оснащений чотирипоршневими гальмівними супортами Brembo і радіальними драговими шинами. А в рух його приводить мотор V8 6.4 HEMI потужністю 492 кінські сили і 644 Нм крутного моменту, в парі з восьмидіапазонним автоматом.

Ще чотири «прощальні» спецверсії маслкарів будуть представлені до 21 вересня, а останню «партію» покажуть на виставці SEMA, що відбудеться у листопаді.

admin

Наверх