Дитячий квадроцикл Tesla почали продавати у Китаї > Gercek Tesisat

Дитячий квадроцикл Tesla почали продавати у Китаї

Tesla продовжує збільшувати поставки свого транспорту на китайський ринок. У Китаї в продаж надійшов електричний квадроцикл Cyberquad, який недоступний у США. Про це повідомили на сайті Carscoops.

Tesla Cyberquad був представлений у 2019 році. Через деякий час з’явився Tesla Cyberquad for Kids, який продавали у США та був призначений для дітей віком 8-12 років.

Tesla Cyberquad for Kids було відкликано в США у 2022 році, коли модель визнали такою, що «не відповідає вимогам федерального стандарту безпеки для дитячих квадроциклів». Заборону було ініційовано після того, як 36-річна жінка забила плече, катаючись на квадроциклі разом зі своїм восьмирічним сином.

Випуском Tesla Cyberquad for Kids у Китаї займається місцева компанія Feishen Vehicle Industry Co. Модель доступна для покупки на офіційному сайті Tesla за ціною від 1680 доларів.

Квадроцикл оснащений електромотором потужністю 0,48 к.с. і може розвивати швидкість до 8 км/год. Запас ходу становить 13 км, а повна зарядка займає 1,5 години.

admin

Наверх