DeLorean із «Назад у майбутнє» перетворили на набір Lego > Gercek Tesisat

DeLorean із «Назад у майбутнє» перетворили на набір Lego

З 1 квітня в лінійці конструкторів Lego з’явиться новий набір, створений спеціально для шанувальників науково-фантастичної трилогії Роберта Земекіса «Назад у майбутнє». За 170 доларів можна буде придбати мініатюрну модель спорткара DeLorean DMC-12 1981 року, який підліток Марті МакФлай і винахідник Еммет Браун самотужки перетворили на машину часу. Причому деталі Lego дозволяють зібрати автомобіль із будь-якої з частин популярної франшизи.

Набір з 1872 деталей дозволяє зібрати автомобіль заввишки 110 міліметрів, довжиною 355 міліметрів та шириною 190 міліметрів, який у деталях повторює DeLorean з фільму. У тому числі конструктор включає складені для польоту колеса, конденсатор потоку, що світиться, відкриваються капот і двері типу «крила чайки», змінні номерні знаки, реактор Mr. Fusion, пофарбовані в червоний колір колеса з хромованими ковпаками та інші дрібниці, що дозволяють зібрати один із трьох варіантів машини часу.

Приємним бонусом для фанатів «Назад у майбутнє» стануть фігурки Марті МакФлая та Емметта Брауна, скринька з плутонією, ховерборд та інші аксесуари, якими користувалися герої у кожній із трьох частин популярного фільму.

У Lego підкреслюють, що мініатюрний DeLorean DMC-12 вимагав створення нових деталей, до яких відносяться вітрове скло автомобіля та елементи його передньої частини – раніше подібних елементів не було в жодному з конструкторів і їх розробили спеціально для набору Back to the Future Time Machine.

Зібрати машину часу із трилогії «Назад у майбутнє» буде непросто, оскільки конструктор вибагливий до майстерності. Через загальну складність конструкції DeLorean DMC-12 та безлічі дрібних деталей новий набір Lego отримав віковий поріг 18+, однак у компанії окремо підкреслили, що це не заборона для дітей, а попередження для батьків, що юні шанувальники Марті МакФлая та Емметта Брауна можуть самостійно не впоратися зі збиранням конструктора.

admin

Наверх