Delage D12 отримав відкриту версію > Gercek Tesisat

Delage D12 отримав відкриту версію

Анонсоване в 2020 році відродження французької марки Delage, яким займається співтовариство Les Amis de Delage («Друзі Деляж») спільно з бізнесменом Лораном Тапі, що володіє брендом Delage, поки так і не сталося. Постачання клієнтам представленого гіперкара Delage D12 повинні розпочатися тільки в 2023 році, але це не завадило автовиробнику вже зараз анонсувати дві нові модифікації. Загальною рисою автомобілів став відкритий верх, але виконаний у кожної з версій у власному стилі.

Виконання Speedster має хоч і урізане по висоті, але все ж таки встановлене лобове скло. При цьому дах, навіть у вигляді знімних жорстких панелей або хоча б м’якого верху, не передбачений.

Варіант F1 ще екстремальніший – замість вітрового скла доступний лише крихітний вітрозахисний екран, а за доплату можна оснаститися гіперкар захисною дугою в дусі сучасних болідів Формули-1 і замовити для водія та пасажири шоломи в стилі Delage.

Технічних змін відмова від даху не передбачає. Нагадаємо, Delage D12 оснащується 7,6-літровим V12 та електромотором, які залежно від версії видають або 900, або 990 сил, а сумарна потужність може досягати 1010 кінських сил. Доповнює гібридну силову установку 8-ступінчаста роботизована коробка передач.

admin

Наверх