Dacia представила оновлені Dacia Sandero та Sandero Stepway > Gercek Tesisat

Dacia представила оновлені Dacia Sandero та Sandero Stepway

Компанія Dacia оновлює модельний ряд. Першими були показані «посвіжівші» Dacia Sandero та Sandero Stepway, продаж яких розпочнеться вже незабаром.

Оновлені Dacia Sandero та Sandero Stepway отримали помітні зміни у дизайні. Вони побудовані відповідно до нового корпоративного стилю румунського автовиробника. Попереду бачимо новий логотип, що складається з переплетених літер D і C, з решітки радіатора зник хром (його замінили білі вставки).

Ззаду оригінальним шрифтом написано слово Dacia. Також таку назву ми помітили у центрі кермового колеса. У салоні трохи помінявся декор, було оновлено графіку інформаційно-розважальної системи.

У Sandero Stepway з’явився люк на даху. Його запропонують покупцям як опцію за додаткові 500 євро.

У лінійку двигунів цих автомобілів, як і раніше, входять бензинові силові агрегати та двопаливні силові установки. Знову покупцям запропонують версію з мотором Eco-G 100, але це станеться лише навесні 2023 року.

Крім того, у лінійці двигунів є новий силовий агрегат TCe 110, який працює разом із шестиступінчастою механічною коробкою передач. Таким двигуном оснащується тільки Sandero Stepway, який коштує 16 650 євро.

Оновлений Dacia Sandero у Європі коштує від 10 990 євро, а Sandero Stepway – від 14 600 євро. Sandero має дві комплектації, а Sandero Stepway – три комплектації.

admin

Наверх