Cupra представила віртуальний електрокар DarkRebel > Gercek Tesisat

Cupra представила віртуальний електрокар DarkRebel

Компанія Cupra показав дизайн майбутніх моделей на віртуальному шоу-карі DarkRebel. Прототип отримав класичні пропорції, з довгим капотом і зміщеною до корми кабіною, а також футуристичний аеродинамічний обвіс у стилі гоночних машин. Найближчим часом Cupra збудує фізичну модель шоу-кара, а потім покаже його товарний варіант.

Бренд Cupra, що відокремився від Seat у 2018 році, виділяється серед інших саме дизайном. Достатньо подивитися на серійний електричний кросовер Tavascan або концепти UrbanRebel.

Представлений напередодні DarkRebel йде ще далі. Творці характеризують його як «бачення майбутнього» та носія «нефільтрованої ДНК Cupra». І хоча шоу-кар існує лише в метавсесвіті, будь-хто може внести внесок у будівництво фізичної моделі.

Формами Cupra DarkRebel нагадує класичний шутінг-брейк. Довгий капот закінчується загостреним передком. Кабіна зміщена назад для надання приємних оку пропорцій. У салоні встановлені гоночні крісла-ковші, а ось у частині мультимедіа компанія вирішила використати елементи гейміфікації. Такий підхід, на думку авторів шоу-кара, посилює єднання водія з автомобілем.

За допомогою віртуальної лабораторії Hyper Configurator користувачі зможуть поекспериментувати з кольорами, матеріалами та варіантами декору DarkRebel. На вибір буде запропоновано три «підпростори». У Exponential square доступні текстури під мінерали та каміння, а також землісті відтінки.

У Exponential cube – неонові фарби, геометричні візерунки та інше. Найрадикальнішим виявиться Exponential: у цьому сюрреалістичному всесвіті користувач зможе цілком віддатися творчості, оскільки в ній немає обмежень фізичного світу.

Створені в Hyper Configurator версії шоу-кара вплинуть на вигляд реального DarkRebel. Фізичну модель машини обіцяють показати найближчим часом. Вона стане основою для товарної моделі.

admin

Наверх