CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023 > Gercek Tesisat

CITROEN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023

Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Бренд CITROEN продовжує розвивати власні ідеї нового бачення електричної мобільності, що вперше з’явились у 2020 році – більше функцій та можливостей, більше варіантів взаємного використання, більше відповідальності перед екологією та світом. Тому зараз CITROEN представляє нові варіанти своєї концепції CITROEN Autonomous Mobility Vision на Шанхайському Автосалоні – це нові надбудови-модулі, які були розроблені під китайських споживачів. Бренд CITROEN демонструє в Китаї одразу три нові капсули-модулі, що забезпечують три різні досвіди для користувачів. Модуль Immersive Air – втілено у фізичному вигляді, модулі Cosy Capsule та Wander Cafe – розроблені у цифровому варіанті.

Інноваційний модуль Immersive Air, встановлений на платформі CITROEN Skate – це багатомісний контейнер овальної форми з тонованими подвійними розсувними скляними дверцятами. Всередині облаштована справжній світ розваг, де можна грати у відеоігри, слухати музику, співати пісні, дивитися фільми. Модулі Cosy Capsule та Wander Cafe пропонують зручне місце для відпочинку та «пересувний кафе-стіл» відповідно.

Citroen autonomus mobility vision: нова модель спільної мобільності

Бренд CITROEN хоче заново винайти ідею міської мобільність, щоб дати кожній людині можливість використовувати всі переваги сучасних мегаполісів, а не страждати від їх незручностей. Аби досягти такої мети, необхідно зробити транспортний потік у місті більш плавним та приємним, забезпечити пасажирам комфорт та свободу від стресів. Зрештою, все це допомагає переосмислити ідею руху та дарує нові враження від транспорту.

Разом з концепцією CITROEN Autonomous Mobility Vision, Бренд пропонує інноваційну ідею спільної автономної та екологічно чистої мобільності, яка адаптується до запитів клієнтів та побудована на принципі «відкритого коду». Ця модель мобільності базується на ключовому принципі – поєднанню основи у вигляді CITROEN Skate та спеціальних функціональних надбудов-модулів. Таким чином, концепція CITROEN Autonomous Mobility Vision передбачає парк транспортних роботів на основі CITROEN Skate, які безперервно пересуваються містом та постійно поєднуються з різноманітними унікальними модулями.

Отже, CITROEN Skate – це засіб та справжній конвеєр мобільності. А надбудови-модулі, прикріплені до CITROEN Skate, дозволяють різним людям отримувати бажаний унікальний сервіс та функціональність у потрібний час. Оскільки більше не потрібно зосереджуватися на керуванні, таке рішення від Бренду CITROEN ще й дарує користувачам дорогоцінний час, щоб насолоджуватися враженнями під час подорожі.

Водночас, надбудови-модулі розроблені за принципом «відкритого коду». Тобто, будь-яка третя сторона може вирішити розробити власний сумісний модуль на основі технічних характеристик платформи CITROEN Skate. Таким чином, практично всі бажаючі – приватні користувачі або громади, органи державної влади або компанії – можуть скористатися технологією CITROEN Skate та створити власний модуль-контейнер під власні запити: перевезення людей або товарів, надання послуг. Так відкривається новий спектр надання мобільних послуг: медичні центри, перевезення вантажів, доставка їжі, мобільні місця для читання або тренажерні зали, ін..

Третій ключовий принцип концепції полягає в тому, що автономна технологія CITROEN Skate дозволяє покращити рівень екологічної відповідальності та зменшити затори на дорогах. Автономні транспортні засоби дозволяють втричі інтенсивніше використовувати виділену смугу. Однак варіант індивідуальних безпілотних транспортних засобів є занадто дорогою моделлю. На відміну від цього, концепція CITROEN Autonomous Mobility Vision передбачає оптимізацію вартості автономних технологій завдяки максимізації рівня використання платформи CITROEN Skate – тобто, йдеться про спільне використання, «шерінг» платформи. У такому випадку інтелектуальне автономне керування автопарком є одним із ключових факторів максимального використання платформи CITROEN Skate відповідно до конкретних запитів конкретного клієнта у конкретний момент часу.

Таким чином, поширення цього інноваційного підходу базується на оптимальному використанні ресурсів цілої екосистеми: платформи-основи CITROEN Skate, індивідуальних надбудов-модулів, а також гнучкого керування автопарком відповідно до запитів користувачів.

Платформа Citroen skate: всі важливі деталі

Основою нової концепції мобільності від Бренду CITROEN є, безумовно, автономна платформа CITROEN Skate – справжній витвір мистецтва сучасних технологій!

Зустрічайте інноваційні технології покращення міської мобільності. Платформа CITROEN Skate – це рішення для сучасної міської мобільності, що може дістатись центрів міст-мегаполісів та рухатись спеціальними захищеними смугами: таким чином, досягається плавна мобільність та оптимізація використання простору і часу. Автономний електричний «скейт» має індукційну зарядку, завдяки чому платформа CITROEN Skate може працювати майже безперервно у режимі 24/7 – за необхідності, вона самостійно автоматично заряджається на спеціальних зарядних базах.

Мобільна платформа CITROEN Skate забезпечує швидке пересування капсул-модулів за потребою клієнтів. Модулі розміщуються над платформою CITROEN Skate, а остання наче під’їжджає знизу під ними – для взаємного закріпленнях двох елементів потрібно менш 10 секунд. Варто зазначити: CITROEN Skate – це універсальна мобільна платформа, яка може використовуватися для переміщення будь-яких видів модулів, що можуть знадобитись у повсякденному житті.

Платформа CITROEN Skate оснащена усіма технологіями, необхідними для автономного переміщення та виконання логістичних завдань; водночас, творці концепції відмовились від зайвого та дорогого обладнання – зрештою, це дозволяє зробити технологію автономного транспорту більш доступною та економічно вигідною. Згідно зі статистичними даними, пасажирські транспортні засоби стоять на стоянці 95% часу й майже ніколи не використовують всі свої технології автономного керування на повну. Тож високотехнологічна платформа CITROEN Skate поєднує в собі технології та інтелект, необхідні для автономних електричних подорожей – акумулятори, електричний двигун, датчики тощо – й надає можливість здійснювати ці автономні подорожі.

Варто зазначити, що максимальна швидкість платформи CITROEN Skate обмежена на рівні 25 км/год. або навіть 5 км/год. для гарантії безпеки всіх користувачів, незалежно від сфери використання. Швидкість можна налаштувати відповідно до того, які модулі використовуються та відповідно до умов руху.

Платформа CITROEN Skate займає мінімум дорогоцінного місця завдяки своїм компактним розмірам: довжина 2,6 м; ширина 1,6 м; висота 51 см – тобто, ця платформа не зазіхає на громадський простір міста-мегаполіса. Отже: компактні розміри та інноваційна конструкція, радикально відмінна від традиційних автомобілів, роблять платформу CITROEN Skate максимально розумним та універсальним рішенням мобільності для сучасного міста.

Це доводить платформа CITROEN Skate, яка формально є масштабованим втіленням супер-технічної нижньої частини кузова концепту CITROEN 19_19 й створена з максимальною увагою до дизайнерських деталей. Вбудовані датчики розміщені по всьому корпусу платформи CITROEN Skate та приховані за логотипами CITROEN, щоб гарантувати абсолютно безпечне та автономне водіння шляхом виявлення пішоходів, автомобілів, велосипедистів, скутерів, будь-яких інших об’єктів на дорозі. Оскільки передня та задня частини платформи CITROEN Skate повністю ідентичні, фірмовий логотипи CITROEN підсвічуються білим попереду та червоним позаду, щоб відповідати правилам та чітко вказувати іншим учасникам дорожнього руху нинішній напрямок руху платформи.

Для забезпечення неперевершеного комфорту руху, а також для комфортного розміщення капсул, платформа CITROEN Skate оснащена рухомими гідравлічними амортизаторами – «подушками». То ж логотипи CITROEN Advanced Comfort® тут геть не зайві: вони нагадують про те, що Бренд CITROEN є синонімом комфорту, незалежно від типу транспортного засобу.

Революційні колеса Goodyear – для революційної платформи CITROEN Skate. Саме так: адже компанія Goodyear, давній партнер Бренду CITROEN, створила справді революційні колеса за своєю концепцією та дизайном. Для платформи CITROЁN Skate компанія Goodyear розробила все-спрямовані колеса Eagle 360, які складаються зі сферичних шин Goodyear та унікальних опор-кріплень. Завдяки невеликим вбудованим електричним двигунам, такі колеса дають повну свободу руху на 360°, що забезпечує можливість рухатися у будь-якому напрямку та нагадує рух кульки всередині комп’ютерної миші. Крім того, це рішення дає можливість розвертатись на місці, пересуватись в обмеженому просторі, не турбуватись про напрям руху подорожі, адже його можна змінити майже миттєво.

Три нові модулі, розроблені з урахуванням вподобань китайських клієнтів

Бренд CITROEN представляє три нові модулі, розроблені спеціально та відповідно до вподобань китайських клієнтів: Cosy Capsule, Immersive Air, Wander Cafe.

Модуль Cozy Capsule пропонує приємну приватну подорож для двох пасажирів. Коли щоденні поїздки на роботу та з роботи стають все більш рутинними у сучасних мегаполісах, модуль Cozy Capsule максимізує відчуття розслаблення під час вашої ранкової поїздки на роботу та допомагає заспокоїтись й відпочити під час повернення додому після напруженого робочого дня. Дизайн цього модуля натхненний французькими парфумерними флаконами: кришталева зовнішня оболонка, що розташована на міцній основі, має напівпрозору верхню частину й дозоляє вільно проходити ранковому сонячному світлу.

Всередині кришталевої оболонки знаходиться м’яке сидіння з покриттям оранжевого кольору. Це комфортне основне сидіння дає можливість зміни позиції тіла: від стандартного положення сидячи – аж до повного розкладання на 180 градусів для горизонтального положення. Чудово опрацьована ергономіка та оздоблення з покриття «soft touch» втілюють напрацювання програми CITROEN Advanced Comfort.

Модуль Immersive Air пропонує простір для кількох пасажирів та має привабливу овальну форму, що пересічена по центру вертикальною прямокутною лінією. Зовнішній дизайн модуля, з інноваційним покриттям контрастною темною глазур’ю та металевим іскристим параметричним декором, наче втілює словосполучення «високотехнологічна привабливість». Тоновані подвійні розсувні скляні двері й панорамне вікно забезпечують гарний баланс між оглядовістю та конфіденційністю. Пасажири можуть насолоджуватися краєвидами, слухаючи музику, співати пісні, грати у відеоігри, дивитись фільми – для всіх сучасних розваг передбачений тонкий вертикальний прямокутний дисплей.

Цей модуль переносить пасажирів у захоплюючий світ розваг одразу з першим кроком у салон. Максимальне враження від караоке та ігор можна отримати завдяки сучасним інноваціям: фонове підсвічуванню крізь багатошаровий декор, об’ємний звук з синхронізованою цифровою анімацією – все це посилює загальне відчуття занурення у світ розваг. Дисплей з роздільною здатністю 4K, плавне декоративне освітлення та мікрофон на стелі миттєво налаштовують пасажирів до віртуозного артистичного виступу перед друзями. Цифрова анімація постійно змінює динамічну та заспокійливу графіку – відповідно до музики, яка зараз відтворюється.

Модуль Wander Cafe – це справжня капсула-кафе під відкритим небом, яка пропонує двом пасажирам особливий досвід дегустації холодних страв та напоїв під час подорожі містом. На відміну від двох інших вищеописаних варіантів, модуль Wander Cafe є відкритим, він забезпечує пасажирам приємну подорож та дозволяє насолоджуватись легким міським бризом. Крім того, він пропонує два місця з майже круговим оглядом на 360 градусів – чудовий варіант отримати приємні враження від подорожі та пейзажів навколо, а також від смачних делікатесів.

Бренд CITROEN також пропонує різноманітні можливості мобільності й для українських клієнтів. Вони полягають не тільки в пропозиції широкого модельного ряду легкових та комерційних автомобілів, але також у пропозиціях надання фінансування та сервісної підтримки відповідно до потреб клієнтів. Детальніше познайомитись з повним модельним рядом CITROEN та різноманітними програмами фінансування і сервісної підтримки можна на офіційному сайті Бренду в Україні.

admin

Наверх