Chevrolet Tahoe отримав «заряджену» версію > Gercek Tesisat

Chevrolet Tahoe отримав «заряджену» версію

У Детройті (США) відчинив свої двері Північноамериканський міжнародний автосалон. Автовиробники звезли на нього свої найкращі новинки. Серед них і компанія Chevrolet, яка представила публіці високопродуктивну версію позашляховика Tahoe.

Chevrolet Tahoe з приставкою RST Performance Edition у назві став найшвидшим і найпотужнішим у лінійці даної моделі. Під капотом цього позашляховика встановлено модернізований 6,2-літровий двигун V8, віддачу якого збільшили до 433 к.с. Він пов’язаний із системою повного приводу та десятиступінчатою автоматичною коробкою передач. Розгін з місця до «сотні» у нього займає 5,8 секунди.

Автомобілю зменшили дорожній просвіт на 10 мм, відкалібрували шасі, встановили гальма Brembo з супортами Torch Red та систему впуску та випуску Chevrolet Performance. Зовні цю версію моделі можна відрізнити від стандартної за шильдиками на задніх дверях. Також у салоні з’явилися спортивні педалі, кермо з підігрівом та додано електропривід складання третього ряду сидінь.

До того ж позашляховик отримав розширений пакет систем допомоги водію та помічників безпеки. Виробництво моделі планують почати в четвертому кварталі цього року, а постачання має відбутися незабаром після старту виробництва. Tahoe RST Performance Edition коштує на 8525 доларів більше, ніж стандартний Tahoe RST.

admin

Наверх