Chevrolet розкрив переваги Corvette перед Ferrari та McLaren > Gercek Tesisat

Chevrolet розкрив переваги Corvette перед Ferrari та McLaren

Chevrolet розкрила переваги Corvette Z06 перед суперкарами Ferrari F8 Tributo, McLaren 720S, Audi R8 та Porsche 911 GT3. Ці моделі виявилися серед потенційних конкурентів спецверсії «Корвета» на думку маркетологів General Motors. Список відображено у навчальних матеріалах для дилерів, якими поділився портал TheTruthAboutCars.com. Цікаво, що продавцям не пропонують акцентувати увагу на ціні американської дводверки.

У General Motors (GM) моделюють ситуацію, в якій потенційний покупець розпитує співробітника дилерського центру про можливості Corvette Z06, порівнюючи новинку з іншими суперкарами. З якоїсь причини обрані набагато дорожчі моделі: Audi R8 коштує від 149 тисяч доларів, Porsche 911 GT3 – від 170 тисяч доларів, а Ferrari та McLaren не купити без 300 тисяч доларів, тоді як базовий Corvette Z06 коштуватиме всього 105 тисяч доларів.

Проте відповідати на провокаційні питання GM радить, не згадуючи про «доступність» Chevrolet Corvette Z06. У випадку з Ferrari слід згадати, що італійський суперкар може страждати від турбо-лага, тоді як «найпотужніший у світі атмосферний V8» позбавлений цього недоліку. Перевага «Корвета» перед McLaren 720S – посилене зчеплення і більш досконала система змащення 8-швидкісного преселективного «робота».

З Audi R8 і Porsche 911 GT3 ситуація простіше – тут продавцю «Корвета» пропонують нагадати про динамічні характеристики новинки Chevrolet і високооборотистий атмосферний 5,5-літровий мотор. Чомусь безальтернативний «робот» теж називають плюсом, хоча покупці 911 GT3 з «механікою», напевно, вважають інакше.

Буклет General Motors досить спірний, але дозволяє зробити висновки про справжні амбіції Chevrolet. Цікаво, що навчальні матеріали випустили, незважаючи на ажіотажний попит на модель – черга на Corvette Z06 розтягнулася на три роки, і потенційні покупці точно знають, чому американський родстер кращий за аналоги з Італії, Великобританії чи Німеччини.

admin

Наверх