Chery показала зображення нового флагманського седана > Gercek Tesisat

Chery показала зображення нового флагманського седана

Компанія Chery поділилася фотографіями нового седана Arrizo 8, який стане «легковим» флагманом марки та складе конкуренцію Toyota Camry. Новинка вважається першою «чотиридверкою», випущеною у рамках технологічної програми Chery 4.0.

Минулого року Chery оголосила про запуск «глобальної силової архітектури» версії 4.0. Ця технологічна програма передбачає створення нових паливних, гібридних, електричних і водневих установок, які будуть ефективнішими та економічнішими за попередників. Так, термічний ККД двигунів внутрішнього згоряння досягне 45 відсотків, а витрата палива для гібридів знизиться на 95%.

Компанія вже показала кросовер Exeed LX із системою ET-i, що використовує ДВЗ та два електромотори. А тепер представлений перший седан ери Chery Power 4.0 – Arrizo 8. «Чотирьохдверка» має стати легковим флагманом марки і скласти конкуренцію Toyota Camry та KIA K5. Втім, офіційної інформації про новинку поки що мало, зате автомобіль можна докладно роздивитись на рендерах.

Седан Arrizo 8 отримає «веретеноподібну» решітку радіатора в стилі Lexus, а також оригінальну світлотехніку. У оснащення увійдуть десять подушок безпеки, проекційний дисплей, два екрани діагоналлю 12,3 дюйми кожен і електропривод сидінь з кнопками керування на дверях, як у «Мерседесах». «Око» камери на лівій стійці – це система розпізнавання облич і контролю втоми водія.

За попередніми даними, Arrizo 8 запропонують із турбомоторами 1.6 та 2.0 сімейства Ateco (на молодший агрегат натякає шильдик 290T на кришці багажника), знайомим по кросоверам дочірньої марки Exeed. Обидва – з технологією згоряння i-HEC (High Efficiency Combustion). Вона включає впускний колектор особливої форми, безпосереднє впорскування під тиском 350 бар та оптимізовану камеру згоряння. Все це дозволило «четвірці» 1.6 стати першим двигуном у Китаї з екологічним стандартом China VI (аналог Євро-6).

admin

Наверх