Changan представив хетчбек із «мультяшним» дизайном > Gercek Tesisat

Changan представив хетчбек із «мультяшним» дизайном

У сегменті субкомпактних електрокарів на китайському ринку новий гравець – компанія Changan представила модель Lumin, яка покликана скласти конкуренцію бестселлеру Wuling Hongguang Mini EV та Chery QQ Ice Cream. Автовиробник зробив ставку на «мультяшну» зовнішність Lumin з очима-фари та «усмішкою» решітки радіатора, а також на нестандартну палітру пастельних відтінків, які повинні «припасти до душі» молодій аудиторії.

Lumin трохи більший за конкурентів та у нього найбільші диски в класі – 14-дюймові. У салоні – прямокутна цифрова панель приладів і екран мультимедійної системи діагональю 10,2 дюйми, також є декоративні вставки під колір кузова. Серед опцій заявлено клімат-контроль та дві подушки безпеки.

В основі моделі лежить передньопривідна платформа EPA0. У рух Lumin приводить безальтернативний 41-сильний електромотор, зате можна вибрати один з декількох варіантів батареї ємністю 12,9, 17,7 або 38 кіловат-годин. Залежно від версії запас ходу становить 155, 210 чи 301 кілометр.

Старт продажів Lumin у Китаї запланований на другу половину цього року, а вартість поки що не оголошена. Можна припустити, що він буде в тому ж ціновому сегменті, що і Wuling Mini EV і Chery QQ, які коштують від 28,8 тисяч і 30 тисяч юанів відповідно, це близько 4,5 тис доларів.

admin

Наверх