Cadillac працює одразу над двома електричними седанами > Gercek Tesisat

Cadillac працює одразу над двома електричними седанами

Cadillac розробляє одразу два нових електричних седани, які, за інформацією інсайдерів, назвуть CT5 та CT6. Відомо, що новинки будуть продаватись не лише у Китаї, а стануть глобальними моделями автовиробника.

Неназваний працівник компанії на умовах анонімності повідомив, що нові седани матимуть динамічний дизайн з низьким спортивним силуетом, трохи схожим на новий Celestiq. Також зазначається, що нові седани будуть створені на модульній архітектурі Ultium Drive Motors та використовуватимуть тягові батареї з родини Ultium.

Ще у 2022 році президент GM Марк Ройс повідомив, у планах компанії є ціла родина нових седанів з «незвичним» профілем та електричною силовою установкою. Ймовірно, мова йшла якраз про машини, що зараз знаходяться у роботі.

Не виключено, що нові електромобілі від Cadillac можуть отримати нову платформу BEV Prime від американського виробника, більш преміальну версію платформи BEV3, яка вже використовується в Chevy Blazer EV і Equinox EV. Це також та сама платформа, яка може лягти в основу нового Corvette.

admin

Наверх