Cadillac CT6 нового покоління розкрили на шпигунських фото > Gercek Tesisat

Cadillac CT6 нового покоління розкрили на шпигунських фото

Cadillac CT6 представлений на ринку з 2015 року, 2018-го він пережив рестайлінг, а 2020-го його виробництво в США згорнули. Незважаючи на це, модель продовжує продаватися в Китаї, і зараз готується до зміни покоління. Шпигунам вдалося зробити фотографії новинки на конвеєрі китайського заводу, причому без камуфляжу. Судячи з усього, у другому поколінні дизайн екстер’єру седана приведуть у відповідність до фірмової стилістики Cadillac – зовні він нагадуватиме електричні Lyriq та Celestiq.

На шпигунських знімках можна розглянути дворівневу передню оптику з тонкими блоками ходових вогнів і «іклами» основних фар по обидва боки від решітки радіатора. Сама решітка нагадує заглушку на електричних Lyriq та Celestiq. Є і знімок салону: центральне місце тепер займає єдиний кластер, що поєднує цифрову приладову панель і екран мультимедійної системи.

Очікується, що в основі другого Cadillac CT6 лежатиме колишня задньопривідна платформа GM Omega, а в моторну гаму увійдуть двигуни з чотирма і шістьма циліндрами. Базовим буде дволітрова «турбочетвірка» на 237 кінських сил у зв’язці з десятиступінчастим автоматом, а потужнішою альтернативою виступить «шістка» 3.0, що розвиває понад 400 кінських сил. Гібридну модифікацію китайські ЗМІ не згадують.

admin

Наверх