Cadillac тягне з випуском електромобіля Lyriq > Gercek Tesisat

Cadillac тягне з випуском електромобіля Lyriq

General Motors навмисне зволікала з поставкою повністю електричного Cadillac Lyriq клієнтам, щоб переконатися, що вона може вирішити всі потенційні проблеми з позашляховиком. Загалом у 2022 році покупцям було доставлено 122 автомобілі Cadillac Lyriq. Це сталося незважаючи на те, що виробник автомобілів залучив близько 233 000 фахівців і повідомив своїх постачальників, що вони готові зробити 25 000 автомобілів Lyriq.

У розмові з Detroit Free Press представник Cadillac Майкл Альбано повідомив, що перші побудовані Lyriq мали деякі незначні програмні збої та проблеми з панеллю на задніх дверях багажника.

«Ми навмисно повільно і методично нарощували виробництво Cadillac Lyriq минулого року, щоб забезпечити якість для наших клієнтів», – сказав Альбано. «Заглядаючи наперед, ми продовжимо нарощувати виробництво у 2023 році, щоб задовольнити високий попит на Lyriq. З кожним запуском, незалежно від транспортного засобу, з’являються знання та інші елементи, які ми виправляємо під час справи. Ми постійно вдосконалюємо процес складання, матеріали та програмне забезпечення».

Cadillac настільки прагне гарантувати, що Lyriq буде безвідмовним, коли він потрапить до покупців, що він проінструктував ті дилерські центри, які прийняли випущені торік машини, не передавати їх покупцям, поки інженери та фахівці не перевірять їх.

Поки не ясно, скільки екземплярів Cadillac Lyriq було випущено. Альбано визнав, що на складальному заводі GM у Спрінг-Хілл зберігається близько 500 автомобілів, і що їх почнуть відвантажувати цього тижня.

«Ми навмисно керуємо процесом, щоб забезпечити якість для наших клієнтів, що залишається нашим головним пріоритетом», – сказав Альбано. «Ми впевнені в нашому процесі».

admin

Наверх