Бюджетний кросовер Honda Elevate виходить на ринок > Gercek Tesisat

Бюджетний кросовер Honda Elevate виходить на ринок

Бюджетний кросовер Honda Elevate 2024 модельного року – новий суперник Renault Duster, який можна порівняти з ним за ціною та розмірами. Автомобіль уже вирушив у виробництво і виходить на ринок. Деталі повідомляє Autocar.

Elevate – нова модель у лінійці, попередників у неї не було. Автомобіль в першу чергу розроблений для ринків, що розвиваються.

Дизайн нового кросовера Honda Elevate виконаний за сучасними тенденціями створення SUV. Брутальна геометрична зовнішність, прямі лінії, елементи найпростіших форм. Навіть у компактному 4,3-метровому кузові це виглядає добре. Об’єм багажника складає 458 л.

Оснащення Honda Elevate 2024 модельного року дуже пристойне: два монітори (екран інформаційно-розважального комплексу та цифровий щиток приладів), клімат-контроль, круїз-контроль, камери кругового огляду, бездротова зарядка для смартфона, екстрене автоматичне гальмування та система утримання у смузі.

Двигун для Elevate 2024 поки що передбачений один. Це бензиновий мотор об’ємом 1,5 л потужністю 121 к.с. із середньою витратою палива 5,9 л/100 км у комбінованому режимі. Ціна Honda Elevate – від 13 000 доларів.

admin

Наверх