BYD YangWang U8 показали на перших відео > Gercek Tesisat

BYD YangWang U8 показали на перших відео

Видання CarNewsChina опублікувало відеоролик, який демонструє вісім позашляховиків BYD YangWang U8 вартістю по 160 тис. доларів на автовозі в Китаї. Попередні продажі автомобіля стартували 18 квітня, а постачання розпочнеться у вересні.

Відео було знято в Чанше, неподалік заводу BYD в Шеньчжені, де виробляється Yangwang U8. Джерело повідомляє, що машини відправлені для позашляхових випробувань.

Крім того, 1 травня BYD провела прес-конференцію на околиці Дуньхуана, невеликого містечка у пустелі Гобі, приблизно за 300 км від Монголії. Автомобіль виконав танковий розворот на 360 градусів, що зображено на відео.

Нагадаємо, кожен із чотирьох двигунів має потужність 325 к.с. і 320 Нм крутного моменту. Водієві Yangwang U8 будуть доступні різні режими водіння, у тому числі «лід і сніг», «пісок», «спущена шина» для продовження руху зі швидкістю до 120 км/год, «розворот на місці» та «режим плавання». Автомобіль зможе розігнатися з 0 до 100 км/год за 3 секунди.

BYD Yangwang U8 отримав високоякісну систему регульованої підвіски, запас ходу 1000 км, час заряджання від 30 до 80% за 18 хвилин.

admin

Наверх