BYD до кінця року може стати лідером з продажу електромобілів > Gercek Tesisat

BYD до кінця року може стати лідером з продажу електромобілів

Компанія BYD практично досягла рівня продажів Tesla у сегменті електрокарів. За даними видання Bloomberg, наприкінці 2023 китайська марка може обійти американську корпорацію за кількістю проданих «батарейних» машин. Згідно з офіційними документами, за третій квартал цього року розрив між Tesla та BYD скоротився до історичного мінімуму. 

У третьому кварталі 2023 року Tesla продала 435 059 електрокарів. У порівнянні з другим кварталом рівень продажів знизився приблизно на 30 тисяч машин (на частку флагманських Model S та Model Y припало близько 16 000).

Ситуація, що склалася, дозволила китайській компанії BYD практично наздогнати компанію Ілона Маска за кількістю реалізованих електромобілів. Китайський концерн у третьому кварталі відправив покупцям 431 603 електромобілі, скоротивши відставання від Tesla до 0,8 відсотка. При цьому за темпами зростання BYD збільшив свої продажі у річному обчисленні на 67 відсотків. У американської корпорації цей показник становить 26,5 відсотка. Аналогічна ситуація склалася й у сегменті гібридних автомобілів.

Керівництво Tesla пояснило відставання виробничою паузою, яка пов’язана з призупиненням шанхайської та техаської «Гігафабрик». Якщо в Китаї інженери готуються до виробництва нового покоління Model 3, то в США Тесла все ще налагоджують збирання електропікапа Cybertruck. При цьому до кінця року американська компанія має намір продати 1,8 мільйона електрокарів.

admin

Наверх