Buick представив футуристичний концепт Wildcat EV > Gercek Tesisat

Buick представив футуристичний концепт Wildcat EV

Американська компанія Buick, що входить до складу концерну General Motors, презентувала концептуальну модель Wildcat EV. Футуристичний автомобіль дозволяє уявити, яким буде вигляд машин бренду в недалекому майбутньому.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Новинка виглядає дійсно дуже ефектно, а використані в ній рішення та стилістичні елементи надають їй особливого шарму та чарівності.

Wildcat EV отримав нову емблему бренду, виразну L-подібну світлодіодну оптику та великі 18-дюймові колісні диски, що нагадують авіаційні турбіни. Для зниження аеродинамічного опору дзеркала замінили камерами в хромованих корпусах, а для зручності доступу до 4-місного салону, при відкриванні дверей підіймається частина панелі даху.

Для оздоблення інтер’єру використовується шкіра двох кольорів, деталі із полірованого алюмінію, а контрасту додають помаранчеві ремені безпеки. Попри на велику кількість цифрових екранів і сенсорів загальна стилістика салону виконана в дусі автомобілів 50-х років минулого століття. Про це свідчать дуті крісла та пухке кермо.

Центральна консоль поділяє не тільки водія та переднього пасажира, а й задніх сідоків. Цікавою особливістю новинки є так званий режим Дзен. При його включенні світло в кабіні стає розсіяним, через систему вентиляції впорскуються ароматичні речовини, також включається функція масажу.

Технічних характеристик компанії не повідомляють. З урахуванням того, що компанія має намір незабаром представити свій перший серійний електромобіль, можна припустити, що в його основі лежатиме та сама архітектура, що й у представленого недавно Cadillac Lyriq.

admin

Наверх