Bugatti Chiron прикрасили 24-каратним золотом > Gercek Tesisat

Bugatti Chiron прикрасили 24-каратним золотом

Компанія Bugatti представила «інкрустований» 24-каратним золотом Chiron L’Ebe. Ексклюзивна версія гіперкара названа на честь старшої дочки засновника марки Етторе Бугатті – Л’ебе. Щоб створити нерозривний зв’язок між їхніми іменами, батько вписав в ім’я дочки власні ініціали – ЕВ.

Як йдеться в офіційному пресрелізі компанії, саме вона допомогла «зрозуміти особистість Етторе, його цілі і важливість», що дало змогу перенести ДНК Bugatti в сьогодення. За заслуги перед брендом і зусилля з його просування, ім’я Л’ебе Бугатті впишуть в історію компанії, назвавши її ім’ям три останні моделі Chiron і Chiron Sport 2.

Bugatti Chiron L’Ebe – перший автомобіль в історії марки, оздоблений 24-каратним золотом. Розробка нового золотого логотипу, який прикрасив решітку радіатора гіперкара, зайняла п’ять років. Крім фахівців Bugatti над ним працювали майстри з баварської карбованої майстерні Poellath GmbH & Co. KG. Разом вони виконали величезну роботу, що включала лабораторні дослідження, випробування та експерименти. Всього три гіперкари отримають новий логотип в унікальному дизайні. Він натхненний стилем ар-деко 1920-х років, яким захоплювалася Л’ебе Бугатті.

Новий логотип виготовлений зі стерлінгового срібла 970 проби. Воно використовується в моделях Chiron і після нікелюються. Поверх нього нанесено тонкий шар золота завтовшки 3-4 мікрометра, а потім відполірований вручну до дзеркального блиску. Весь процес займає більше 10 годин.

Золотом покрили емблеми ЕВ на кришці бензобака і кормі, і «підкову» решітки радіатора. Як кажуть в компанії, останнє було найскладнішим через значні розміри – більше 44 см в довжину і 40 см в ширину. Витонченість карбонового кузова кольору Blue Royal підкреслюють три витончені золоті лінії, що простягнулися від «носа» до корми. Нижня частина заднього крила прикрашена золотим написом L’Ebe.

Такі ж написи нанесено на підголівники сидінь і вставки на центральній консолі. На дверних картах зображені найбільш значущі моделі в 110-річній історії марки – Chiron, Veyron 16.4, EB 110, Type 57 SC Atlantic і Type 35. Інтер’єр в кольорах Silk і Lake Blue.

Як і «звичайний» Chiron ексклюзивний гіперкар укомплектований 8,0-літровим W16 з чотирма турбокомпресорами, що видає 1500 к.с. Тираж наступника Bugatti Veyron обмежений 500 екземплярами.

admin

Наверх