Bugatti презентував нову версію гіперкара Chiron > Gercek Tesisat

Bugatti презентував нову версію гіперкара Chiron

Французька компанія Bugatti представила на автошоу Top Marques, що відкрилося в Монако, нову версію свого гіперкара Chiron. Новинка присвячена перемозі легендарного гонщика Луї Широна на Гран-прі Монако у 1931 році.

Про це повідомляє пресслужба виробника. Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix вперше дебютує перед публікою на престижному заході, який відбувається під патронатом Принца Альберта II.

Автомобіль отримав комбіноване чорно-блакитне забарвлення з декоративним червоним принтом у вигляді літер EB (Ettore Bugatti), нанесеному вручну. Двері прикрасили цифри 32 на честь стартового номера Bugatti Type 51, на якому Луї Широн завоював свою перемогу на Гран-прі Франції у 1931 році. Варто зазначити, що в довоєнний період на трасі в Монако боліди Bugatti першими приходили до фінішу чотири рази з дев’яти.

Автомобіль оснащений 8-літровим 1500-сильним турбованим двигуном W16. У парі з ним працює 7-ступінева роботизована коробка. Автомобіль отримав власні налаштування шасі та трансмісії, своє програмне забезпечення електронного блоку управління силовим агрегатом, 2-метрове фіксоване антикрило та багато полегшених елементів із композитних матеріалів та легких сплавів. Chiron Pur Sport здатний розвивати швидкість 350 км/год.

Крім Chiron Pur Sport Grand Prix, компанія Bugatti представила на виставці версію Chiron Sport 110 Ans Bugatti та Veyron Grand Sport 2010 у кольорах італійського прапора.

admin

Наверх