Bugatti показала два унікальні Chiron > Gercek Tesisat

Bugatti показала два унікальні Chiron

Компанія Bugatti показала два унікальні гіперкари Chiron, побудовані в рамках програми персоналізації Sur Mesure. Обидві машини використовують загальну тему оформлення під назвою Vagues de Lumiere (франц. – «хвилі світла»). Це особливе лакофарбове покриття, що створює ілюзію відбиття світла на кузовних панелях. Процес створення цих схем фарбування займає близько п’яти тижнів, причому фарбують автомобілі вручну, в кілька шарів, по заздалегідь виготовленим двомірним шаблонам.

Дизайнери Bugatti черпають натхнення не тільки в минулому марки, а й, здавалося б, у звичайних речах. Наприклад, їх приваблює гра світла і тіні на вигинах кузова, причому неважливо, знаходиться гіперкар під яскравими лампами на лінії контролю якості в Мольсемі або освітлений променями вранішнього сонця десь на морському узбережжі. Використовуючи такі приклади як референс, відділення персоналізації Sur Mesure придумало особливу техніку фарбування Vagues de Lumiere. Вона не тільки створює ілюзію відображення, але ще робить кожну машину унікальною.

Одним із перших автомобілів, оформлених у такому стилі, став Chiron Super Sport. Як базовий колір тут використаний блакитний California Blue. Широкі «мазки» зроблені контрастним оранжевим відтінком Arancia Mira. У такому ж кольорі виконані магнієві колеса, написи на кришці моторного відсіку, число «38» на радіаторній решітці і салон. Другий гіперкар із забарвленням Vagues de Lumiere – це Chiron Pur Sport. Його кузов виготовлений із синього вуглепластику під прозорим лаком, який доповнюють смуги у чорному кольорі Nocturne. На торцевих пластинах антикрила – національні прапори Франції, у салоні – синя та чорна шкіра.

До речі, відтворити природні відображення світла на кузові Bugatti намагалися раніше. У 2011 році був представлений Veyron 16.4 Grand Sport L’Or Blanc, створений у співпраці з Берлінською королівською фарфоровою мануфактурою. Через вісім років, 2019-го, дебютував штучний Chiron Zebra, пофарбований у поєднання блакитного Titanic Blue та сірого Gunpowder Grey.

А у грудні минулого року відділення Bugatti Sur Mesure представило свій перший закінчений проект. Але він був «натхненний» не відображенням світла, а перемогою Луї Широна на Гран-прі Франції 1931 року. Команда дизайнерів створила для Chiron Pur Sport дві нові кузовні фарби, що нагадують кольори гранприйних Bugatti 20- та 30-х років минулого століття. Також у Мольсемі вигадали новий «загасаючий» візерунок з монограм «EB», який доповнила багатошарова «вишивка» на дверних панелях, і прикрасили торці центральної консолі накладками з анодованого алюмінію з написом Grand Prix.

admin

Наверх