Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом > Gercek Tesisat

Bugatti відкликає один гіперкар Chiron через проблеми з болтом

Черговий розкішний і дуже потужний автомобіль став героєм сервісної кампанії – під відкликання потрапив один екземпляр гіперкара Bugatti Chiron, при зборці якого було допущено помилку. Для її усунення Національне управління з безпеки дорожнього руху США (NHTSA) анонсувало відгук автомобіля, в ході якого спеціалістам Bugatti належить розібратися з проблемою одного недостатньо добре затягнутого болта у кріпленні силової структури передньої частини гіперкара.

Як випливає з опису проблеми, у передньому підрамнику гіперкара один із двох кріпильних болтів був затягнутий із зусиллям на 50 відсотків нижче встановленого – 9 ньютон-метрів замість мінімально допустимих 19 ньютон-метрів.

У Bugatti наголосили, що недоробка була виявлена під час внутрішньозаводського контролю якості зібраних автомобілів. На заводі у французькому Мольсаймі компанія веде облік як параметрів затяжки певних закріплюючих елементів на конкретних автомобілях, і навіть відстежує інструменти, що використовуються для установки деталей.

У результаті з’ясувалося, що з усіх випущених Chiron недозатягнутим виявився болт лише на одному зібраному в 2018 році гіперкарі. В результаті Bugatti пообіцяла взяти на себе всі витрати на усунення заводського дефекту. Марка оплатить не лише ремонт, а й витрати на транспортування машини від власника до сервісу та назад.

admin

Наверх