BMW тестує гібрид M5 Touring на трасі Нюрбургринг > Gercek Tesisat

BMW тестує гібрид M5 Touring на трасі Нюрбургринг

Компанія BMW вивела на тести гібридний універсал M5 Touring. Судячи з нових фотографій, які було зроблено на Нюрбургрингу, при дуже уважному огляді видно, що цей екземпляр BMW значно ближче до серійного виробництва ніж попередні дослідні зразки. Так, на машині встановлені інші задні ліхтарі, також відрізняються фірмові насадки випускного тракту.

За даними інсайдерів, для збору більш точної та об’єктивної картини, баварський автовиробник одночасно на трасі тестував кілька зразків нової М5. Судячи з фото, авто отримає більш широкі колісні арки, аніж у попередника. Бачимо, що автомобіль має спортивні шини Michelin Pilot Sports, але, на жаль, універсал рухався надто швидко, щоб побачити конкретний розмір.

Написи «електрифікований автомобіль» на дверях підтверджують, що перед нами саме гібридний практичний суперкар. Неназвані джерела у компанії раніше натякали, що новинка може отримати плагін-гібридну силову установку від флагманського кросовера XM.

Тому не виключено, що спортивний універсал отримає 4,4-літровий 8-циліндровий бензиновий двигун з подвійним турбонаддувом та електромотор, який, скоріш за все, встановлять на задній осі. У потужному кросовері силовий агрегат видає до 735 к.с.

admin

Наверх