BMW розпочала виробництво нового седана 7 Серії > Gercek Tesisat

BMW розпочала виробництво нового седана 7 Серії

Завод BMW у Дінгольфінгу розпочав виробництво флагманських седанів сьомого покоління, яке було представлено у квітні 2022 року. На конвеєрі одночасно збиратимуть паливні 7-Series та «батарейні» i7. Випускатимуть «сімку» на одній лінії з 5-Series, 8-Series та кросовером iX.

Перші примірники спочатку надійдуть для демонстрації в шоу-руми й лише восени клієнти почнуть отримувати замовлені екземпляри.

BMW інвестувала понад 300 мільйонів євро на переобладнання кузовного цеху і адаптувавши обладнання, що використовувалося для випуску 7-Series попередньої генерації.

У компанії особливо наголошують на гнучкості виробничого процесу: випускаючи машини з різними силовими установками на одній лінії, вона може оперативно реагувати на зміни попиту, щоб так звана iFactory працювала максимально ефективно.

Ключові електричні компоненти BMW i7 також виробляють у Дінгольфінгу на майданчику BMW Group Competence Centre for e-Drive Production. Нещодавно там відкрили дві нові лінії, що дозволить забезпечити електроприводами понад 500 000 автомобілів на рік (тут роблять начинку для iX, i4 та iX3).

Під час запуску конвеєра шеф з виробництва BMW Group Мілан Недєлькович зазначив, що наступного року в Дінгольфінгу налагодять випуск повністю електричної 5-Series.

При цьому в компанії розраховують, що вже до кінця 2022 року кожна четверта машина, побудована на цьому підприємстві, буде електричною. До середини десятиліття цей показник має збільшитись приблизно до 50%.

admin

Наверх