BMW показала електричний скутер для серферів > Gercek Tesisat

BMW показала електричний скутер для серферів

BMW Motorrad Austria та німецький тюнер Vagabund Moto GmbH представили спільний проект – концепт електричного скутера BMW CE 04 Vagabund Moto. Основою для нього став серійний BMW CE 04, виробництво якого мотоциклетний підрозділ BMW запустив у 2022 році. Основна ідея проєкту – демонстрація варіативності CE 04 та створення свіжого образу, здатного привернути увагу молодих людей.

Кузов скутера пофарбований у поєднання білого, бежевого, темно-зеленого та чорного кольорів. Помаранчевий смайлик на ступиці переднього колеса – це не просто прикраса, а вказівник поворотів. У задній частині сидіння встановлено функціональний верхній кофр на додаток до стандартного відділення для зберігання речей.

Технічно BMW CE 04 Vagabund Moto повністю повторює базову модель. Вона оснащена електричним двигуном, який використовується у плагін-гібридних автомобілях BMW X3 xDrive 30e та BMW 225xe. Пікова потужність агрегату – 41 к.с. Максимальний крутний момент – 62 Нм. З місця до 50 км/год скутер пришвидшується за 2,6 секунди. Максимальна швидкість – 121 км/год. Запас ходу – 130 км по WMTC (всесвітній цикл випробувань мотоциклів). Час зарядки від 0 до 80% – 65 хвилин при використанні швидкісного терміналу потужністю 240 В.

Також тюнер підготував дошку для серфінгу, оформлену в одному дизайні із концептом та оснащену спеціальним кріпленням для транспортування. Зі слів голови BMW Motorrad Austria Олівера Бальцера, це не лише спортивний інвентар, а «метафора екологічного міського способу життя».

«Концепт BMW CE 04 Vagabund Moto поєднує в собі роботу, відпочинок та індивідуальний стиль, демонструючи, що між цими областями не повинно бути протиріч», – сказав Бальцер.

admin

Наверх