BMW не випускатиме M-моделі з трьома чи чотирма циліндрами > Gercek Tesisat

BMW не випускатиме M-моделі з трьома чи чотирма циліндрами

2022 року відбулася прем’єра седана Mercedes-AMG C 63 S E Performance, в якому німецький автовиробник відмовився від свого культового V8 на користь гібридної силової установки на базі 2,0-літрового 4-циліндрового бензинового турбомотора. Незважаючи на приріст у потужності щодо 8-циліндрового агрегату, новий мотор викликав чимало критики у фанатів через кількість циліндрів, що зменшилася вдвічі. Але шанувальникам BMW M переживати не варто – марка не збирається йти стопами конкурентів.

«Гаряча» у всіх відносинах новинка BMW M2, незважаючи на свої компактні габарити, отримала 6-циліндровий двигун. Турбомотор видає 460 кінських сил і відповідає агрегату великих BMW M3 і BMW M4, а в майбутніх моделях будуть не менш пристойні з точки зору кількості циліндрів двигуни.

«Я сподіваюся, що питання про появу трьох-або чотирициліндрових двигунів у BMW M було риторичним. Ми абсолютно точно не збираємося випускати трициліндрові двигуни. Ми навіть не маємо наміру використовувати чотирициліндрові двигуни в потужних моделях. Я знаю, що інші марки так роблять, але ми не маємо наміру наслідувати їх приклад», – наводить CarBuzz слова керівника підрозділу BMW M Франка ван Міля.

При цьому у лінійці BMW M з’являться електромобілі. Сам топ-менеджер вже офіційно підтвердив створення «зарядженого» електромобіля на базі BMW i4, а також марка розвиватиме потужні гібриди, первістком серед яких став новий кросовер BMW XM.

admin

Наверх