BMW готує електрокари, які зможуть заряджатися від нерівностей дороги > Gercek Tesisat

BMW готує електрокари, які зможуть заряджатися від нерівностей дороги

У мережі помітили новий патент компанії BMW на підвіску для автомобіля, що генерує електрику від нерівностей дорожнього полотна.

У новому патенті розписано пристрій спеціальної підвіски автомобіля, який дозволяє генерувати електроенергію для акумулятора електрокара при відпрацюванні нерівностей на дорозі.

«Зазвичай енергія руху підвіски автомобіля вгору і вниз, коли колесо наїжджає на купину або вигин дороги, марно витрачається у вигляді теплової енергії. Але запропонована в патенті установка включає невеликий генератор, маховик і зчеплення в підвісці, яке вловлює енергію під час цього процесу», – зазначено в описі патенту.

Передбачається, що отримана енергія буде використовуватися для заряджання акумулятора електромобіля або звичайного автомобільного акумулятора. Ймовірно, така технологія буде використана на новій флагманській моделі BMW i7.

Хоча система може залишитися на рівні патенту, і реалізувати її насправді не вдасться.

Декілька років тому конкуренти BMW з Audi також запропонували ідею перетворення кінетичної енергії дорожніх нерівностей на електричну. Прототип «eROT» або електромеханічні поворотні амортизатори мали створювати електрику при стисненні підвіски автомобіля для 48-вольтової електричної системи «м’який гібрид».

Технологія так і не була запущена у виробництво, і поки що невідомо, чи продовжують в Audi її розробку.

admin

Наверх