BMW відкличе 14 тисяч електрокарів через проблеми з програмним забезпеченням > Gercek Tesisat

BMW відкличе 14 тисяч електрокарів через проблеми з програмним забезпеченням

Компанія BMW оголосила про відкликання електромобілів i4, i7, iX. Наразі йдеться про 14 тисяч машин у США. Проблема пов’язана із софтом блоку управління високовольтною батареєю. Через несправність виникають перебої подачі електроенергії, які призводять до втрати потужності електромобіля, а іноді до відключення живлення та зупинки.

Вперше несправність помітили під час діагностики електрокара у Китаї. Ще п’ять ідентичних випадків було зафіксовано у США. У BMW дійшли висновку, що згодом ймовірність виникнення цієї несправності збільшуватиметься.

Про жодні випадки повного виходу з ладу електроавто поки не повідомлялося. Також немає інформації про те, що збій ПЗ став причиною травм та смертей водіїв та пасажирів. Проте у BMW ухвалили рішення відкликати 5,4 тис. автомобілів моделі iX і 8,6 тис. i4, які були зроблені в період з лютого 2021 року до жовтня 2022 року.

Також компанія направить повідомлення власникам 38 седанів i7, зібраних з лютого по жовтень минулого року, про необхідність оновити програмне забезпечення за рахунок виробника.

admin

Наверх