Bentley Bentayga відкликають через проблеми з камерою заднього виду > Gercek Tesisat

Bentley Bentayga відкликають через проблеми з камерою заднього виду

Люксовий кросовер Bentley Bentayga відкликають через несправність камери заднього огляду. Як зазначають у Національному управлінні з безпеки дорожнього руху США (NHTSA), подібна проблема, незважаючи на її незначність, насправді може призвести до аварійної ситуації і потенційно здатна обернутися дорожньо-транспортною пригодою. Для виправлення виробничого дефекту власникам автомобілів доведеться відвідати офіційних дилерів.

Британський автовиробник вперше дізнався про потенційну проблему з камерою заднього виду 19 серпня 2022 року, коли були виявлені перші прояви цієї недоробки на автомобілях на американському ринку, тому 28 вересня компанією було ухвалено рішення про відкликання дефектних машин.

На 3134 екземплярах Bentayga – 1472 машини 2021 модельного року та 1662 машини 2022 модельного року – випущених у період з 10 липня 2020 року по 31 серпня 2022 року виявлено проблему із зображенням. Замість того, щоб показувати на екрані мультимедійної системи картинку навколишнього оточення, водій отримує білий екран.

Для усунення проблеми потрібно оновити програмне забезпечення мультимедійної системи, що займе близько 3,5 годин роботи механіків дилерського центру. Нові екземпляри Bentley Bentayga при цьому клієнтам поставлятися поки не будуть – дилери чекають на вихід софту, щоб встановити його на нові кросовери.

admin

Наверх