Bentley представила фірмові лижі та лижне екіпірування > Gercek Tesisat

Bentley представила фірмові лижі та лижне екіпірування

Напередодні зимового сезону в лінійці аксесуарів Bentley з’явилися незвичайні товари – у каталозі бренду можна знайти лижі, лижні палки та шолом, створені британським автовиробником у партнерстві з компанією Bomber Ski. Спортивне екіпірування буде доступне перед зимою сезону 2022/2023 і купити його зможуть не всі – про обмеження тиражу лижних палиць і шолома не повідомляється, проте лиж буде зроблено лише 200 пар.

Лижі Bomber for Bentley Iсe Edition представлені у білому та сірому варіантах, але незалежно від кольору вони прикрашені шістьма срібними тривимірними ромбоподібними емблемами з полірованого нікелю з латунним покриттям. Bentley заявляє, що ці емблеми покращують характеристики лиж, а також надсилають до характерного візерунку шкіряної оббивки автомобілів марки.

Лижі мають бічні стінки з композитного матеріалу та АБС-пластика, серцевина виконана з дерева, а в конструкції також використовуються титанал та скловолокно. Виготовлення кожної пари лиж займає 32 години ручної роботи. Обіцяно, що Bomber for Bentley Iсe Edition підійдуть лижникам будь-якого рівня та досвіду та будуть ефективні на будь-якій місцевості, від льоду до підготовлених трас та пухкого снігу.

Разом з лижами можна купити палиці з легкого вуглецевого волокна та алюмінію з обробкою ручок м’якою екошкірою. Джерелом натхнення для цих аксесуарів послужили селектори коробок класичних передач Bentley. Щоб катання було безпечним, Bomber Ski зробили особливий шолом з вуглепластику, кевлару і штучної шкіри. Він також оснащений фотохромним візором і має гігієнічну систему для захисту від шкідливих бактерій, а система Solid Fragrance Release наповнює шолом ароматами дорогого парфуму.

admin

Наверх