Bentley показала «космічний» Bentayga Speed > Gercek Tesisat

Bentley показала «космічний» Bentayga Speed

«Космічнийї» Bentley Bentayga Speed створений на замовлення одного з клієнтів британської марки. Машина пофарбована в темно-сірий колір Cypress із зеленим відливом (він знайомий з купе Continental GT першого покоління), що надає їй подібності з метеоритом. Всі хромовані деталі екстер’єру замінені на чорне з пакета Blackline Specification, а по низу кузова, там, де знаходяться вуглепластикові деталі, пущена контрастна оранжева смуга Orange Flame.

Салон зустрічає підсвіченими накладками на порогах із зображенням сонячної системи, помаранчевими акцентами (прострочення, логотипи та центральна спиця керма), облицюванням передньої панелі та дверей з кварцитового сланцю. Для оббивки сидінь використана шкіра двох кольорів: чорна Beluga та сіра Porpoise. Динаміки аудіосистеми Naim for Bentley прикриті матовими решітками. Більшість опцій взято з каталогу Mulliner Personal Commissioning Guide, але ряд елементів виготовлений спеціально для кросовера.

Двигун залишили той самий – це 6,0-літровий W12 з двома турбокомпресорами та системою відключення циліндрів при малих навантаженнях, що видає 635 кінських сил та 900 Нм моменту. Коробка передач – восьмидіапазонний «автомат» ZF. 

Розгін до сотні у Bentayga Speed займає 3,9 секунди, а максимальна швидкість – 306 кілометрів на годину.

admin

Наверх