Bentley випустила парфум у обробленому каменем флаконі > Gercek Tesisat

Bentley випустила парфум у обробленому каменем флаконі

Компанія Bentley випустила новий парфум, одним із компонентів якого стала молекула Dreamwood, натуральний аналог ефірної олії сандала. Флакони, натхненні геометричним силуетом сучасного мегаполісу, прикрасили натуральним каменем – слюдяним сланцем. 

Особливість нової парфумованої води Bentley Momentum Unbreakable міститься не так у флаконі, як у складі. Парфумер Фабріс Пеллегрен вигадав дивовижну композицію, включивши до неї натуральний інгредієнт Dreamwood. Це продукт біотехнологій, який використовують замість ефірної олії сандалу.

Нюхова насиченість «дрімвуду» така сама. Він надає аромату теплоти і «вершковість», причому у випадку з Momentum Unbreakable на виході отримана багата палітра деревних відтінків. На передньому плані відчувається листя фіалки, мандарин «Сфума», потім розкривається лаванда, рожева герань, пудровий орріс. Так, на думку Bentley, мають пахнути «cool hunters», дослідники нових тенденцій.

Парфуми розливають у важкі скляні флакони об’ємом 100 мілілітрів. Кожен прикрашає накладку із слюдяного сланцю – кристалічної породи, що містить частинки слюди. Камінь нарізають на тоненькі слайси і приклеюють. Причому особливий техпроцес дозволяє без будь-яких складнощів надати йому необхідної форми. Momentum Unbreakable вже з’явився у фірмовому магазині Bentley за ціною 70 фунтів стерлінгів.

admin

Наверх