BAE Systems та Eaton разом розробляють електроприводи для вантажних автомобілів > Gercek Tesisat

BAE Systems та Eaton разом розробляють електроприводи для вантажних автомобілів

Компанія BAE Systems, що спеціалізується на електроприводах, об’єдналася з компанією Eaton, що займається управлінням енергоспоживанням, для розробки рішень з електроприводом для комерційних автомобілів. Як повідомляє Electrive, демонстраційний автомобіль класу 7 вже знаходиться в розробці.

Зокрема, у рамках співпраці лондонський виробник електронних приводів BAE Systems об’єднає електродвигун із карбіду кремнію та нітриду галію та силову електроніку з чотиришвидкісною коробкою передач Eaton, щоб запропонувати повну систему електроприводу для комерційних автомобілів середнього навантаження. Вищезазначений американський клас 7 включає транспортні засоби приблизно від 11,8 до 15 тонн. Нагадаємо, у 2021 році Eaton придбала швейцарського постачальника зарядної інфраструктури Green Motion.

Обидві компанії вже підписали декларацію про наміри щодо планованого співробітництва. Мета полягає у тому, щоб запропонувати OEM-виробникам «надійну, потужну, компактну, ефективну та оптимізовану систему», що надає їм гнучкість для роботи з кількома платформами з нульовим рівнем викиду.

admin

Наверх