Avatar 011: китайський кросовер з дизайном від креативного директора Givenchy > Gercek Tesisat

Avatar 011: китайський кросовер з дизайном від креативного директора Givenchy

Восени минулого року Changan, Huawei та CATL створили компанію Avatr Technology. Вона займеться випуском преміальних електрокарів на власній модульній платформі CHN (Changan, Huawei, Ningde era – китайська назва CATL), дизайн яких опрацьовуватиме студія в Мюнхені. Первенця бренду – кросовер Avatr 11 – розсекретили у березні. Тепер же настала черга спеціального видання 011. Його створили у кооперації з Меттью Вільямсом, креативним директором Givenchy.

Avatr 011 – це кроссовер з дизайном від Надера Фагіхзаде, автора екстер’єру BMW 7 серії (G11). Автомобіль оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 578 кінських сил та батарей ємністю 90,4 кіловат-години з тернарним катодом (NMC). Робоча напруга електросистеми – 750 вольт. Є можливічть зарядки постійним струмом потужністю 240 кіловат, заявлений запас ходу – 600 кілометрів, причому у наступних версій його збільшать до 700.

До першої «сотні» Avatr 011 розганяється менш ніж за чотири секунди. Проте велику гордість викликає автопілот Huawei, у складі якого аж 34 датчики. Це три лідари, шість радарів міліметрового діапазону, 12 ультразвукових сенсорів та 13 камер. Обробкою даних займається обчислювальна платформа з продуктивністю 400 TOPS (трильйонів операцій на секунду). Для порівняння: система Nvidia Drive AGX Pegasus «видає» 320 TOPS, а DiDi Gemini – 700.

Візуально Avatr 011 виділяється повністю чорним кузовом, 22-дюймовими колесами та написами з ініціалами Меттью Вільямса – MMW. Домінанта чотиримісного салону – багатоярусна передня панель із встановленим у центрі динаміком та трьома дисплеями. Фізичних кнопок немає навіть на центральній консолі, зате є відразу кілька майданчиків для бездротової зарядки гаджетів. Крім того, практично кожен елемент внутрішнього оздоблення затягнутий у дорогу шкіру наппа або, вперше в сегменті преміальних масових автомобілів, – матову шкіру NUPRIMA.

Тираж Avatr 011 становитиме 500 примірників. Офіційну прем’єру кросовера заплановано на другий квартал 2022 року, і тоді ж обіцяють назвати ціну. Постачання розпочнеться у четвертому кварталі.

admin

Наверх