Audi випустить заряджену версію RS3 > Gercek Tesisat

Audi випустить заряджену версію RS3

Актуальна Audi RS3 використовує 2,5-літровий двигун з турбонаддувом, який розвиває 394 кінські сили в Європі та трохи більше за 401 к.с. у Сполучених Штатах. Однак жителі Старого континенту отримали можливість мати сім додаткових «конячок» в кінці минулого року, коли Audi представила RS3 Performance Edition. Крутний момент залишився незмінним і становив 500 Нм. Однак тепер автовиробник із Штутгарту збирається випустити ще потужнішу версію моделі.

У розмові з Autocar глава Audi Sport Себастьян Гремс припустив, що рядна п’ятірка може бути додатково доопрацьована. Коли його запитали, чи двигун може забезпечити велику потужність, не вдаючись до електрифікації, топ-менеджер відповів простим «так». Під час того ж інтерв’ю вище керівництво згадало: «Ми збільшимо п’ятициліндровий двигун на наступному етапі. Ми це покращимо».

Ще невідомо, чи прагнуть фахівці Audi перевершити компактні автомобілі AMG з шильдиком «45», які мають потужність трохи вищу за 416 к.с. Двигун TFSI вже був доведений до 493 к.с. у хардкорному D8 GTO F22 від Donkervoort. Ймовірно, це був би надто великий стрибок для RS3, але це показує, що п’ятициліндровий агрегат має великий невикористаний потенціал.

Офіційний дебют такої новинки відбудеться упродовж наступних трьох років, оскільки німецький люксовий бренд ясно дав зрозуміти, що з 2026 року випускатиме лише електромобілі.

admin

Наверх