Audi створить RS-версії більшості нових електромобілів бренду > Gercek Tesisat

Audi створить RS-версії більшості нових електромобілів бренду

Audi Sport, легендарний спортивний підрозділ німецього бренду, до кінця цього десятиліття матиме повністю електрифікований модельний ряд, включаючи наступники своїх найшвидших і найпотужніших автомобілів з індексом RS.

Повідомляється, що Audi найближчими роками приділятиме більше уваги бренду RS. За словами генерального директора Volkswagen Group Олівера Блюма, спираючись на надзвичайно успішну формулу сьогоднішнього RS E-tron GT, компанія прагне того, щоб усі моделі з індексом RS були по-справжньому спортивними.

Відомо, що для збереження зв’язку з легендарними авто марки, в електромобілі Audi будуть вбудовані синтезовані саундтреки роботи п’яти-, або восьмициліндрових бензинових двигунів компанії. Звичайно, RS-версії виділятимуться не тільки звуком на дорозі. За словами представників компанії, електромотори дають власникам більше можливостей для індивідуальних налаштувань поведінки авто – це навіть краще, ніж в автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння.

В даний час підтверджено, що майбутні платформи нових Audi розраховані на силові агрегати сумарною потужністю до 939 к.с. В Audi також зазначили, що компанія намагається перенести технології з автоспорту в дорожні автомобілі – режими дрифту, динамічну зміну вектора тяги тощо.

admin

Наверх