Audi має намір розпочати виробництво електромобілів у Мексиці > Gercek Tesisat

Audi має намір розпочати виробництво електромобілів у Мексиці

Внутрішні джерела у компанії стверджують, що Audi 18 липня оголосить про плани початку випуску електромобілів на своєму мексиканському заводі, але автовиробник цю інформацію заперечує.

Повідомляється, що Audi може оголосити про плани виробництва електромобілів на своєму заводі в штаті Пуебла, Мексика. Підприємство зараз є місцем, де збирається Q5, найбільш продаваний автомобіль у бренду в США.

Будучи частиною імперії Volkswagen, Audi закликають взяти участь в електричній революції автовиробника. Бренд планує перейти на повністю електричну модельну лінійку до 2035 року, а мексиканський завод є його єдиним автоскладальним підприємтсвом у Північній Америці.

Неназвані джерела повідомили Reuters, що виробництво електромобілів почнеться найближчим часом, а офіційно про це повідомлять вже 18 липня.

Однак у Audi спростували ці повідомлення, заявивши, що не планують робити оголошення та не можуть підтвердити відрядження своїх співробітників. Німецький автовиробник підтвердив, що планує виробляти принаймні один електромобіль на кожному зі своїх заводів до 2030 року, включаючи Мексику.

Окрім Audi, Volkswagen також керує заводом у мексиканському штаті Пуебла. Минулого року компанія оголосила про інвестиції в 7 мільярдів доларів США у свої виробничі потужності в Північній Америці. Принаймні частина цих інвестицій піде на виробництво електромобілів.

admin

Наверх